.

Belownice automatyczne Belownice Prasy do styropianu Implodery - alternatywa dla kruszarek do szkła

Wybierz język

BelarusianChinese (T)CroatianCzechEnglishEstonianGermanIrishItalianLatvianPolishRussianSlovakSlovenianUkrainian
Strona główna Nasza oferta
Bartontech - Nasz oferta Drukuj Email

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę belownic i pras do odpadów takich jak makulatura, folia, miękki plastik (butelki PET), puszki, pianki, butelki, polistyren (styropian), tkaniny, itp. Oferujemy belownice pionowe i poziome, belownice kanałowe, belownice jednokomorowe i wielokomorowe. Kompaktory do śmieci i innych odpadów, prasokontenery do zmniejszania objętości śmieci. Belownice o sile zgniotu od 2 do 60 ton.

Prasowanie i belowanie odpadów bezpośrednio u źródła np. w Państwa firmie czy gospodarstwie rolnym pozwoli na racjonalne gospodarowanie odpadami. Efektywne i wydajne prasowanie odpadów za pomocą belownic, zmniejsza objętość odpadów nawet o 80%, co pozwala znacznie obniżyć koszty ich obsługi, składowania oraz wywożenia a co najważniejsze, bezpośrednio przyczynia się do ochrony środowiska. Twoja firma stanie się przyjazna środowisku oraz uzyska dodatkowe źródło dochodów ze sprzedaży sprasowanych surowców wtórnych. Oferowane przez nas belownice i kompaktory znakomicie sprawdzają się w gospodarce odpadami w sklepach, supermarketach, hurtowniach, zakładach produkcyjnych, w punktach recyklingowych, w sortowniach śmieci oraz w gospodarstwach rolnych.

 

Korzyści wynikające z użytkowania belownicy:

  • Energooszczędność urządzenia

  • Niewielka przestrzeń zajmowana przez maszynę

  • Niskie koszty eksploatacyjne

  • Atrakcyjna cena w porównaniu z uzyskanymi oszczędnościami

  • Dodatkowe dochody ze sprzedaży makulatury, plastiku, puszek, foli, itp.

  • Urządzenie bezpieczne i łatwe w obsłudze

  • Sposób na ciągle rosnące ceny odbioru odpadów

  • Ochrona środowiska

W dziale „belownice” prezentujemy pełną gamę sprzedawanych przez nas belownic i kompaktorów z pośród których na pewno wybiorą Państwo idealne urządzenie dla swoich potrzeb.

 

           

 

W skład naszej ofert wchodzą również specjalistyczne chwytaki do koparek, przeznaczone do pracy na wysypiskach śmieci, złomowiskach, punktach recyklingowych. Chwytaki sortujące, rozbiórkowe, do demontażu, wyburzeń budowlanych i załadunku, do złomu, do wyrywania korzeni i pniaków. Oferujemy również szeroką gamę łyżek do koparek i ładowarek (nośnik od 1 do 55 ton). Realizujemy także specjalne zamówienia indywidualne na wykonanie łyżek do koparek i ładowarek lub innego osprzętu specjalistycznego.

 

               

 

Oferowany sprzęt jest nowy, na gwarancji producenta.

 

 

Polecamy...

 
 

Ankieta

W jakim sektorze działasz?
 Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: Joomla Template, apache. Valid XHTML and CSS.